Oferta pracy

Pracownik Produkcyjny

FINAL S.A.

FINAL S.A.

Koksownicza 9

Dąbrowa Górnicza

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie czynności produkcyjnych na linii technologicznej tłoczni

  • Kontrola jakości produkowanych profili, ich geometrii i cech powierzchni

  • Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej

  • Szybkie reagowanie w celu zabezpieczenia ciągłości produkcji

  • Montaż (zawieszanie) i demontaż materiału po procesie z zawieszek (praca w parach)

  • Przeprowadzanie wstępnych oględzin powierzchni materiału przeznaczonego do procesu

  • Dbałość o czystość na stanowisku pracy oraz przestrzeganie zasad BHP

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na produkcji

  • Umiejętność koncentracji uwagi przy realizacji powierzonych zadań

  • Sumienność, systematyczność, dokładność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Mile widziane uprawnienie na suwnice (min. IIS)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Premię frekwencyjną

  • Nagrody z Programu Poleceń

  • Płatne nadgodziny

  • Wsparcie doświadczonych pracowników na etapie wdrożenia

  • System szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

  • Możliwość rozwoju zawodowego i pracę w przyjaznym otoczeniu

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego

  • Kartę Multisport współfinansowaną przez pracodawcę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

FINAL S.A.

FINAL S.A. jest nowoczesną i dynamiczną firmą zajmującą się produkcją profili aluminiowych i ich anodowaniem, lakierowaniem i prefabrykowaniem. FINAL S.A. należy do Grupy Kapitałowej Yawal, która odgrywa jedną z kluczowych ról w branży. Zatrudniamy łącznie ponad 600 pracowników.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko: Pracownik Produkcyjny.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.