Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcyjny / fizyczny

Novago Sp. z o.o.O firmie

  • Kosiny Bartosowe (pow. mławski)

    Kosiny Bartosowe (pow. mławski), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie czystości na terenie zakładu oraz hali produkcyjnej,

  • Pomoc w bieżących pracach operatorom maszyn i brygadzistom,

  • Pomoc przy bieżącej konserwacji maszyn i urządzeń.

Nasze wymagania

  • dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • dobra kondycja fizyczna,

  • punktualność i brak nałogów.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie i dynamicznie rozwijającej się branży,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Novago Sp. z o.o.

Novago Sp. z o.o. spółka zależna China Everbright Environment.

Grupa Novago jest liderem w zarządzaniu odpadami komunalnymi i największym producentem paliwa alternatywnego (RDF) w Polsce. W skład Grupy Novago wchodzi sześć zakładów produkcyjnych w Polsce.

China Everbright International, notowana na giełdzie w Hongkongu, jest wiodącym graczem w branży ochrony środowiska w Chinach i Azji, koncentruje się głównie na spalarniach odpadów, energii odnawialnej, oczyszczaniu ścieków i zintegrowanym wykorzystaniu biomasy.

Przewiń do profilu firmy