Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcyjny

LAVORO DUE Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • kontrola jakości produkowanych elementów

  • układanie elementów

  • montaż podzespołów

Nasze wymagania

  • dobra sprawność fizyczna

  • orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

  • gotowość do pracy zmianowej

  • dyspozycyjność, sumienność

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • premię

  • możliwość przyuczenia

  • pracę w firmie o stabilnej sytuacji na rynku

LAVORO DUE Sp. z o.o.

Firma Lavoro Due Sp. z o.o. (cert. nr 12929), oferuje stanowisko Pracownik produkcyjny

Przewiń do profilu firmy

Na osoby zainteresowane czekamy pod numerem telefonu 791 120 639 lub 791 121 103 lub przesłanie CV drogą elektroniczną.

Do aplikacji należy dołączyć wypełnioną klauzulę dotyczącą ochrony danych osobowych, oraz zgodę na przetwarzanie tych danych. Klauzulę można pobrać na naszej stronie internetowej www.lavoro.com.pl