Logo Pracuj.pl

Pracownik Produkcyjny

HP Polska Sp. z o.o.O firmie

4 530–5 570
brutto / mies.
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:
    tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    możliwe nadgodziny, 6:00-14:00, 6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-6:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + dodatek zmianowy + delegacje + nadgodziny

HP Polska Sp. z o.o.

Leonarda da Vinci 9

Gliwice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • obsługa pras do wycinania, formowania i piankowania dywanów samochodowych w systemie 3 zmianowym
  • bieżąca kontrola jakościowa produkowanych części

Nasze wymagania

  • gotowość do ciągłego uczenia się nowych procesów produkcyjych
  • komunikatywność
  • rzetelność i dbałość o wysoką jakość produkowanych części

To oferujemy

  • umowę o pracę w stabilnej międzynarodowej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie i premie miesięczne za wyniki
  • premię absencyjną i motywacyjną
  • dofinansowanie z Funduszu Socjalnego
  • udostępnienie pakietów sportowo-rekreacjnych
  • przyjazną atmosferę w młodym zgranym zespole
  • ciągły rozwój umiejętności zawodowych i możliwości

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

Adler Pelzer Group to wiodący dostawca izolacji akustycznej i tapicerki dla przemysłu samochodowego. W naszych 60 przedsiębiorstwach i filiach rozsianych po całym świecie zatrudniamy około 11.000 osób.

Pracownik Produkcyjny, Leonarda da Vinci 9, Gliwice