Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik produkcyjny (k/m)

  • Warszowice (pow. pszczyński), Żory, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jeśli szukasz ciekawych zadań w przyszłościowej branży Energetyki Wiatrowej
    wykorzystaj szansę i dołącz do naszego zespołu w Warszowicach k/ Żor jako

    w naszym oddziale spόłki cόrki, EUROS Polska Sp. z o.o.

    Obowiązki

    • Budowa łopat do turbin wiatrowych w technologii infuzji prόżniowej oraz laminatu ręcznego
    • Laminowanie, klejenie, szlifowanie, prace lakiernicze
    • Obsługiwanie prostych narzędzi i urządzeń
    • Dobra organizacja i zdyscyplinowane podejście do pracy

    Wymagania

    • Zdolności manualne
    • Dokładność, sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
    • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych i suwnic mile widziane
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Gotowość do pracy zmianowej

    Oferujemy

    • Wysokość wynagrodzenia od 2.800 PLN brutto; premia po okresie próbnym
    • Dobre i stabilne warunki zatrudnienia
    • Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
    • Szkolenie z zakresu budowy oraz konstrukcji łopat przeprowadzone przez wykwalifikowanych pracowników EUROS z Działu Konstrukcyjnego uprawniające do wykonywania funkcji laminatera na produkcji

    Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV wraz
    z listem motywacyjnym na adres mailowy: Aplikuj lub na adres:

    EUROS Polska Sp. z o.o.
    Dział Personalny
    ul. Gajowa 5a
    43-254 Warszowice
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.