Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcyjny

BISS drukarnia opakowań s.c.O firmie

3 3004 800 brutto / mies.
  • Handlowa 4, Kolbuszowa
    Kolbuszowa, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

BISS drukarnia opakowań s.c.

Handlowa 4

Kolbuszowa

Twój zakres obowiązków

  • praca na dwóch stanowiskach,

  • zastępstwo pracownika na linii produkcyjnej,

  • dokonywanie przezbrojeń maszyny,

  • bieżąca obsługa maszyny,

  • realizowanie planów produkcyjnych,

  • kontrola produkowanych wyrobów,

  • drobne naprawy,

  • dbanie o utrzymanie porządku na stanowiska pracy,

Nasze wymagania

  • szybkie przyswajanie nowej wiedzy,

  • chęć nauki i podnoszenia kwalifikacji,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • kreatywność

  • zaangażowanie, odpowiedzialność, dokładność,

  • dyspozycyjność, praca w systemie 3 zmianowym,

Mile widziane

  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego,

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę ,

  • atrakcyjny system wynagrodzenia,

  • premia

  • praca na nowoczesnym parku maszynowym

  • w rozwijającej się firmie,

  • indywidualne szkolenie stanowiskowe,

  • możliwość awansu, rozwoju zawodowego,

  • nie wymagamy doświadczenia ,

  • nauczymy Cię wszystkiego na nowym stanowisku,

  • Benefity

  • spotkania integracyjne

jest dynamicznie rozwijającą się firmą produkcyjną, oferującą swoje wyroby na rynku krajowym oraz europejskim. Podstawowym zakresem działalności firmy jest produkcja opakowań foliowych z nadrukiem fleksograficznym. Produkujemy opakowania dla branż: Spożywczej, Cukierniczej, Mięsnej, Chemicznej i wielu innych.

Przewiń do profilu firmy