Ta oferta pracy jest nieaktualna od 32 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik produkcyjny

  • Środa Wielkopolska, Jarocin, Kórnik, Września, Poznań, Śrem, Gądki (pow. poznański), Zaniemyśl (pow. średzki), wielkopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 12.10.2018
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KNIOCH sp. z o.o. sp.k zajmująca się szeroko rozumianą obróbką metali w przemyśle motoryzacyjnym
    poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Środa Wielkopolska

    WYMAGANIA:

    • pozytywne nastawienie
    • komunikatywność
    • znajomość procesu cięcia i szlifowania
    • podstawowa znajomość rysunku technicznego

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • szlifowanie, prostowanie konstrukcji stalowych/ aluminiowych

    MILE WIDZIANE:

    • uprawnienia na wózek widłowy/ suwnice

    OFERUJEMY:

    • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o prace
    • wysokie wynagrodzenie podstawowe
    • premia roczna za frekwencję
    • premia roczna za staż
    • prywatne ubezpieczenie zdrowotne dla pracownika i jego rodziny
    • praca w oparciu o najnowsze technologie
    • możliwość rozwoju zawodowego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.