Logo Pracuj.pl

Pracownik Produkcyjny

Eco Shine S.C.O firmie

  • Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Eco Shine S.C.

Balicka 100

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • wytwarzanie i konfekcjonowanie środków czyszczących i dezynfekujących,
  • bieżąca kontrola procesów produkcyjnych,
  • zgłaszanie zapotrzebowania na surowce,
  • przyjmowanie surowców i załadunek wyrobów gotowych,
  • obsługa wózka widłowego jezdnego,
  • utrzymanie porządku na hali produkcyjnej oraz w pomieszczeniach socjalnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie (preferowani absolwenci Technikum Chemicznego),
  • staranność przy wykonywaniu zadań i dbałość o porządek,
  • odpowiedzialność i niezawodność,
  • gotowość do pracy 2-zmianowej od poniedziałku do piątku (6:00-14:00 i 14:00-22:00).

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na produkcji,
  • uprawnienia na wózki jezdniowe UDT.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat (szukamy osób do długofalowej współpracy),
  • wynagrodzenie rosnące wraz z umiejętnościami,
  • atrakcyjny system premiowy - nagradzamy pracowników za frekwencję oraz jakość pracy,
  • praca od poniedziałku do piątku (wolne weekendy),
  • zdobycie nowego zawodu i nowych uprawnień np. uprawnienia UDT,
  • możliwość wykorzystania posiadanych umiejętności i zainteresowań technicznych.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • paczki świąteczne
  • wewnętrzne dzielenie się wiedzą

Eco Shine jest polskim producentem profesjonalnych środków czystości do mycia i dezynfekcji. Nasze produkty pomagają w efektywny sposób utrzymywać higienę w obiektach różnych branż na terenie całego kraju.

Pracownik Produkcyjny, Balicka 100, Kraków