Oferta pracy

Pracownik Produkcyjny

EXCELLENT PROFILE

  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00-14:00, 14:00-22:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Nad Drwiną 10

Bieżanów-Prokocim

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • praca przy produkcji wyrobów sanitarnych,

  • kontrola jakościowa wytwarzanego wyrobu na zajmowanym stanowisku,

  • bieżące prace porządkowe na stanowisku pracy,

  • dbanie o powierzony towar i mienie firmy,

  • przestrzeganie przepisów BHP.

Nasze wymagania

  • znajomość i umiejętność posługiwania się elektronarzędziami,

  • wykształcenie zawodowe lub średnie,

  • systematyczność, zaangażowanie w pracę,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • rzetelność, dokładność, terminowość,

  • umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • wykształcenie średnie techniczne,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • uprawnienia do obsługi wózków jezdnych.

To oferujemy

  • ciekawą, różnorodną pracę, w znanej, dynamicznie rozwijającej się Spółce, w której:

  • blisko 60% pracowników związanych jest z nami ponad 15 lat

  • ponad 80% karier managerskich to awans naszych pracowników

  • każdy pracownik rzetelnie wykonujący swoje obowiązki ma gwarancję pracy

  • przestrzega się zasady work-life balance

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu w systemie dwuzmianowym,

  • pełne wdrożenie do pracy na stanowisku,

  • rynkowe wynagrodzenie,

  • możliwości rozwoju, zdobywania nowych doświadczeń i kwalifikacji,

  • bezpłatny maksymalny pakiet opieki medycznej, dofinansowanie do kart multisport, spotkania integracyjne, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • karty Multisport

Miejsce pracy:

  • Kraków, ul. Nad Drwiną 10/B-2 - Zakład Produkcji Wyrobów Sanitarnych,

  • od 2023 r. przeniesienie Zakładu do Podłęża.

Język aplikacji

  • prosimy o składanie aplikacji wyłącznie w języku polskim.

EXCELLENT PROFILE Spółka Jawna z siedzibą w Krakowie, ul. Nad Drwiną 10/B2, producent - eksporter – dystrybutor krajowy artykułów sanitarnych oraz szkła budowlanego, obecny ponad 30 lat na rynku polskim i zagranicą, zatrudniający ponad 400 pracowników

Przewiń do profilu firmy