Oferta pracy

Pracownik Produkcyjny

TM TechnologieO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma z branży oświetleniowej poszukuje osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • realizacja zleceń produkcyjnych na podstawie zleceń produkcyjnych
  • montaż, znakowanie, pakowanie elementów systemów
  • kontrola jakości produkowanych urządzeń i systemów
  • przeprowadzanie testów produkowanych urządzeń

Wymagania:

  • znajomość podstawowych zagadnień elektroniki
  • umiejętność posługiwania się podstawowymi przyrządami pomiarowymi
  • zdolność szybkiego uczenia się
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • podstawowa znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
  • sumienność i zaangażowanie w wykonywanych czynnościach

Oferujemy:

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę
  • zatrudnienie na pełnym etacie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • pracę w młodym, ambitnym zespole
  • przyjazną atmosferę

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje, za wszystkie dziękujemy.

Proszę zamieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodną z RODO, widoczną pod ogłoszeniem.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy