Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik Produkcyjny

Light S.C.O firmie

  • Kraków, Balice (pow. krakowski)

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 lata temu
  • Specjalista

Lider ogólnopolskiego rynku reklamy zewnętrznej, firma Light S.C.,
poszukuje kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:
  • Praca na linii produkcyjnej- składanie elementów reklamowych
  • Praca w systemie 2- zmianowym
Wymagania:
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w branży reklamowej
  • Skuteczność działania oraz silna motywacja do osiągania wyznaczonych celów
  • Bezwzględnie wymagana sumienność i kultura osobista
  • Kreatywność
  • Dyspozycyjność
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stałą pracę w dynamicznym zespole
  • Terminowo wypłacane atrakcyjne wynagrodzenie

Jeśli szukasz stałego zatrudnienia, nie boisz się ciężkiej pracy i spełniasz wszystkie wymienione wyżej kryteria, zapraszamy do przysłania do nas swojego CV oraz listu motywacyjnego.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne