Pracownik Produkcyjny

  • Krępice (pow. średzki), dolnośląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-12-07
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 2019-01-06)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Schumacher Packaging jest jednym z największych europejskich producentów opakowań z tektury litej i falistej. Obecnie posiadamy piętnaście zakładów produkcyjnych zlokalizowanych na terenie Niemiec, Polski i Holandii. Schumacher Packaging pod Wrocławiem istnieje na polskim rynku opakowań od 1999 roku. W zakładzie   zatrudniamy 550 pracowników a w całej grupie Schumacher Packaging 2500 pracowników.

    Jesteś zaangażowany i otwarty na zmiany? Aktywnie szukasz nowych rozwiązań?

    Dołącz do naszego zespołu jako

    Miejsce pracy: Krępice (pow. średzki)

    Główne zadania:

    • praca na całej linii produkcyjnej
    • bieżąca kontrola jakości produkowanych wyrobów
    • dbanie o porządek na stanowisku pracy

    Nasza firma oferuje:

    • stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
    • darmowy dojazd do/z pracy
    • atrakcyjne wynagrodzenie, premie miesięczne i kwartalne, inne dodatki do płacy zasadniczej
    • atmosferę firmy rodzinnej, bezpieczne i przyjazne środowisko pracy
    • kartę Multisport, bilety do kina
    • upominki jubileuszowe za staż pracy
    • świąteczne bony pieniężne, paczki dla dzieci
    • upominki okazjonalne: wyprawkę na okoliczność urodzenia dziecka, upominki z okazji zawarcia związku małżeńskiego
    • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej

    Od kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia minimum zawodowego
    • gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym, czterobrygadowym
    • dyspozycyjności, punktualności i dobrej organizacji pracy
    • sprawności fizycznej
    • sumienności, spostrzegawczości, umiejętności szybkiego uczenia się

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie kompletu dokumentów (CV, list motywacyjny) z podaniem stanowiska w tytule e-maila klikając przycisk aplikowania lub pocztą kierując korespondecję do Działu Personalnego: Schumacher Packaging Sp. z o.o., ul. Wrocławska 66 Krępice, 55-330 Miękinia

    bottom