pracownik produkcyjny

  • Kutno, łódzkie
  • Pracownik fizyczny
  • 26.04.2019
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 26.05.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Poszukujesz stabilnego zatrudnienia? Cenisz sobie możliwość rozwoju? Nie czekaj! Zgłoś się do Nas!

    Nr ref.: /698/10/2017/AK/39667
    Kutno
    oferujemy
    • stabilne wynagrodzenie i podwyżkę po 3 i 6 miesiącu pracy
    • dodatek paliwowy dla każdego pracownika
    • karta żywnościowa
    • umowa o pracę tymczasową (płatny urlop i nadgodziny, dodatek nocny, ZUS)
    • 3-4 dni wolnego wynikające z grafiku pracy
    • miła atmosfera z praktyką poszanowania pracownika
    • jesteśmy blisko Ciebie –dyżury konsultanta, w miejscu pracy
    • pakiet benefitów Randstad PLUS
    zadania
    • kontrola produktu na etapie produkcji
    • obsługa maszyny do wytwarzani produktu końcowego
    • dbanie o stanowisko pracy
    oczekujemy
    • książeczki Sanepid
    • chęci rozwoju i nauki
    • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
    • gotowość do pracy w wysokiej temperaturze

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47