Pracownik produkcyjny (Laminator Montażysta)

SALES HR

11 50012 500 netto (+ VAT) / mies.
  • Dania

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 8
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest duńska firma która działa w branży energii odnawialnej.

Posiada fabryki w Danii oraz serwis w Polsce.

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie przy montażu i produkcji komponentów laminowanych

  • instalacja i naprawy elementów z laminatu / kompozytu u klienta

  • instalacja form (produkcja na hali)

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie na podobnym stanowisku bardzo mile widziane

  • gotowość do odbywania podróży służbowych (firma pokrywa koszty) w rytmie : 3 tygodnie praca za granicą, tydzień w Polsce

  • samodzielność, odpowiedzialność

  • duża dyspozycyjność

Mile widziane

  • doświadczenie w obsłudze elektronarzędzi

Pracodawca oferuje

  • stałe comiesięczne wynagrodzenie - najchętniej oparte o współpracę B2B, w wysokości 13 euro na rękę/za godzinę - przy pełnym etacie 160h jest to około 9 500 PLN już do ręki, polska umowa z PL oddziałem firmy

  • bezpłatne zakwaterowanie w lokalizacjach wymaganych przez firmę (najczęściej Dania)- mieszkanie/hotel/apartament, wyposażone w min sprzęty AGD

  • ubranie robocze, bezpłatne dojazdy do pracy

  • dużą samodzielność

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów