Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcyjny

Sisa Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Praca przy produkcji przewodów hydraulicznych

Nasze wymagania

  • Zdolności manualne i dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

Mile widziane

  • Uprawnienia na wózek widłowy będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Prace jednozmianowa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00

  • Praca w wymiarze pełnego etatu

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Przyjazną atmosferę

  • Kartę Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

Sisa Polska Sp. z o.o.

SISA NV jest liderem rynku w Belgii i wiodącym graczem na rynku międzynarodowym jako dostawca linii i połączeń hydrauliki siłowej. Dostarczamy nasze produkty zarówno dużym, międzynarodowym firmom produkcyjnym, jak i lokalnym dystrybutorom.

SISA NV ma dwa oddziały:

SISA BE, powstała w 1964r. jest główną siedzibą SISA NV

SISA Polska powstała w 2005 roku w Łodzi. Od początku 2016 roku działa w nowej siedzibie w Konstantynowie Łódzkim.

SISA jest firmą ambitną i chce zwiększyć swój udział w rynku w krajach Beneluksu, w Polsce i na świecie!

Możesz dowiedzieć się więcej o nas na www.sisa.eu

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, w której Twój wkład i zaangażowanie są doceniane.

Poszukujemy zmotywowanych pracowników, aby wzmocnić nasz rosnący zespół.

Przewiń do profilu firmy