Ta oferta pracy jest nieaktualna od 567 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Produkcyjny

  • Łozienica (pow. goleniowski), zachodniopomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 03.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

    Miejsce pracy: Łozienica (pow. goleniowski)

    Opis stanowiska:

    • zapewnienie ustalonej wielkości produkcji
    • dbałość o wysoką jakość wyrobów
    • realizacja powierzonych zadań
    • praca zmianowa
    Oczekiwania:
    • wysoko rozwinięte zdolności manualne
    • wysoka kultura osobista
    • przygotowanie do pracy zmianowej
    • chęć podjęcia dłuższej współpracy
    • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
    • aktualna książeczka zdrowia
    Oferujemy:
    • pracę w oparciu o umowę o pracę
    • pracę w stabilnej firmie o kapitale zagranicznym
    • odzież roboczą
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku „aplikuj”
    lub o przybycie na spotkanie, które odbywa się cyklicznie w każdy wtorek
    o godzinie 12:30 w Goleniowskim Domu Kultury przy ul. Słowackiego 1.
    Powyższe ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej.
    Mondi. Człowiek. Współpraca. Sukces.