Ta oferta pracy jest nieaktualna od 58 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Produkcyjny

  • Marki, Małopole (pow. wołomiński), mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 20.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy polską firmą rodzinną, której historia sięga 1989 roku. Początkowo nasza działalność ograniczała się do zaopatrywania w świeże wypieki mieszkańców Warszawy i okolic. Dziś szczycimy się pozycją lidera w produkcji pieczywa w Polsce. Nasze wyroby cieszą się również ogromną popularnością w większości krajów Unii Europejskiej, a także Azji i Ameryce Północnej.

    Nasza firma nastawiona jest na innowacyjność i elastyczność produkcyjną, a jednocześnie nie traci profilu biznesu rodzinnego, towarzyszącego nam od początku działalności. Rodzinę Inter Europol tworzą zarówno doświadczeni fachowcy, jak również pełni pasji młodzi ludzie dopiero rozpoczynający karierę zawodową.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane zatrudnieniem w charakterze:

    PRACOWNIKÓW PRODUKCYJNYCH
    Miejsce pracy: Marki, Małopole (pow. wołomiński)

    Główne zadania:

    • Wykonywanie prac na liniach produkcyjnych związanych z wypiekiem, pakowaniem, sortowaniem pieczywa
    • Przestrzeganie procedur, zasad i obowiązków związanych z utrzymaniem standardów usług

    Wymagania:

    • Mile widziane:
      - doświadczenie w firmie produkcyjnej w branży spożywczej
      - uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym
    • Uczciwość, sumienność, rzetelność
    • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym
    • Wymagana książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych

    Oferujemy:

    • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
    • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń pracowniczych
    • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

    CV i list motywacyjny prosimy przesyłać klikając w przycisk

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

    Inter Europol S.A. z siedzibą przy ul Słonecznej 22, 05-270 Markach, jako Administrator danych osobowych, informuje, że: podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do udziału w procesie rekrutacyjnym; posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania; dane nie będą udostępniane przez Administratora osobom trzecim; wszelkie kwestie związane z zarządzaniem danymi osobowymi prosimy kierować na adres korespondencyjny Administratora lub pod adres email: [email protected]; dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania procesu rekrutacyjnego; ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do UODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza obowiązujące przepisy.

    W związku z powyższym prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych (CV) klauzuli o treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Inter Europol S.A. z siedzibą w Markach przy ul. Słonecznej 22 zawartych w CV na potrzeby procesu rekrutacji na stanowisko Pracownik Produkcyjny.

    Dodatkowo, osoby zainteresowane udziałem w przyszłych procesach rekrutacji do Inter Europol S.A. na podobne stanowisko prosimy o zamieszczenie w swoim CV dodatkowej klauzuli o treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Inter Europol S.A. z siedzibą w Markach przy ul. Słonecznej 22 zawartych w CV na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, do dnia 31 grudnia 2018r.