Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Produkcyjny – Młodszy Konfekcjoner Przewodów Elektrycznych

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-01-02
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    igus® jest światowym liderem w produkcji polimerowych systemów prowadników przewodów i łożysk ślizgowych. Firma założona w Niemczech w 1964 roku posiada obecnie ponad 35 filii oraz 3000 pracowników na całym świecie. W związku z dynamicznym rozwojem firmy w Polsce aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
    Pracownik Produkcyjny –
    Młodszy Konfekcjoner Przewodów Elektrycznych
    Miejsce pracy: Warszawa
    ul. Działkowa 121c

    Zakres obowiązków:

    • Przygotowanie przewodów elektrycznych,
    • Odizolowywanie płaszcza przewodów i pojedynczych żył (ręczne i maszynowe),
    • Rozczesywanie i rozkładanie ekranu przewodu wg wymogów (ręczne i maszynowe),
    • Wycinanie wypełniacza żył przewodu elektrycznego,
    • Oklejanie taśmą miedzianą zakończeń obrabianego przewodu elektrycznego.

    Wymagania:

    • Zdolności manualne,
    • Chęć dokształcania się i rozwoju własnych umiejętności zawodowych,
    • Gotowość do pracy 2-zmianowej.
    • Spostrzegawczość i umiejętność koncentracji uwagi,
    • Dobry wzrok i pełne widzenie barw,
    • Samodzielność i odpowiedzialność.

    Firma oferuje:

    • Umowę o pracę z atrakcyjnym systemem wynagrodzenia (3200-3700zł brutto ),
    • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
    • Możliwość pracy w firmie korzystającej z koncepcji szczupłego zarządzania produkcją Lean Manufacturing,
    • Dostęp do naszych benefitów:

    • karta sportowa
    • prywatna opieka medyczna
    • ubezpieczenie grupowe na życie
    • dofinansowanie do posiłków w pracy (14zł na dzień)
    • darmowe kursy językowe
    • uczestnictwo w programie kafeteryjnym MyBenefit
    • wyjazdy integracyjne
    • wsparcie opiekuna podczas procesu wdrożeniowego
    • nagrody jubileuszowe
    • dofinansowanie do letniego wypoczynku
    • nieograniczony dostęp do audiobooków
    • dodatkowe premie (m.in. za polecenie pracownika do pracy, za pomysł usprawnieniowy, za urodzenie dziecka, z okazji ślubu)
    • okolicznościowe loterie z nagrodami
    • szeroki wybór kaw i herbat w pracy
    • bezpłatny parking samochodowy i rowerowy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Na dokumentach prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz.926 , ze zm.)”

    opisopisopisopisopis