Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcyjny – Montaż Wykrojników

CHESPA GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Kościelna 5

Chorula (pow. krapkowicki)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa urządzeń produkcyjnych zgodnie z instrukcjami

  • montaż – wykrojników

Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie

Mile widziane

  • mile widziane umiejętności w pracach manualnych

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • ciekawą pracę w dynamicznym zespole

  • stabilne warunki zatrudnienia w nowoczesnej i dobrze zorganizowanej firmie

  • pakiet socjalny, pakiet medyczny

  • stołówka zakładowa z częściowym dofinansowaniem pracodawcy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • pakiet socjalny

Prężna i nowoczesna Grupa CHESPA działająca w branży poligraficznej, będąca liderem na rynku polskim i liczącym się producentem w Europie.

Przewiń do profilu firmy