Oferta pracy

Pracownik produkcyjny - monter palet

INTER AGRA S.C.O firmie

  • Tarnowskie Góry, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Firma INTER AGRA S.C. jest obecna na polskim rynku od 2002 roku. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na produkcji skrzyniopalet do przechowywania warzyw dla naszych klientów z Europy i Azji. Poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko: pracownik produkcyjny

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,
odwiedź naszą stronę internetową: www.interagra.com

Opis stanowiska:

  • praca na produkcji przy montażu palet oraz skrzyniopalet
  • obsługa narzędzi montażowych - gwoździarek pneumatycznych
  • przygotowanie elementów drewnianych do montażu
  • kontrola jakości produktu
  • prace porządkowe na stanowisku pracy

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • praca na 2 zmiany, od 6.00 do 22.00
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • sprawność fizyczna
  • dokładność i sumienność
  • gotowość do pracy w delegacjach poza granicami kraju
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • motywujące rozliczenie akordowe
  • dla najlepszych możliwość stałego zatrudnienia
  • praca w zgranym zespole
  • praca w Tarnowskich Górach-Strzybnica
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest INTER AGRA S.C. z siedzibą w Tarnowskich Górach.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji CV poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej rekrutacji(zgodnie z  Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO)” .

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy