Oferta pracy

Pracownik Produkcyjny

TM TECHNOLOGIE Sp. z o.o.

  • Morawica (pow. krakowski)

    Morawica (pow. krakowski), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zleceń produkcyjnych na podstawie zleceń produkcyjnych;

  • montaż, znakowanie, pakowanie opraw awaryjnych i ewakuacyjnych;

  • montaż, znakowanie, pakowanie urządzeń elektronicznych;

  • przeprowadzanie testów funkcjonalnych produkowanych opraw i urządzeń;

Nasze wymagania

  • wysokie zdolności manualne;

  • zdolność szybkiego uczenia się;

  • sumienność i zaangażowanie w wykonywanych czynnościach;

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży elektrycznej lub elektronicznej;

  • wykształcenie kierunkowe elektryczne lub elektroniczne;

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat w trybie 8 godzinnym (poniedziałek - piątek);

  • praca w systemie dwuzmianowym;

  • stałe wynagrodzenie plus system premiowy uzależniony od wyników pracy;

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe;

  • przyjazną atmosferę;

TM Technologie Sp. z o.o., producent profesjonalnych systemów zasilania oświetlenia awaryjnego poszukuje kandydata na stanowisko: Pracownik Produkcyjny

Przewiń do profilu firmy