Logo Pracuj.pl

Pracownik Produkcyjny

Manuli HydraulicsO firmie

  • Mysłowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Manuli Hydraulics

Brzezińska 50

Mysłowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków,
  • Wykonywanie poleceń przełożonych oraz terminową ich realizację,
  • Sporządzanie niezbędnej dokumentacji związanej z wykonywaną pracą.

Nasze wymagania

  • Chęć do pracy,
  • Dyspozycja do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • Umiejętność dodawania i odejmowania liczb dziesiętnych,
  • Chęć do nauki rysunku technicznego.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w organizacji o stabilnej pozycji na rynku,
  • Premię miesięczną, pełen pakiet socjalny (m.in. bony i paczki świąteczne, dopłaty do wypoczynku), parking pracowniczy,
  • Możliwość przystąpienia do Kasy zapomogowo-pożyczkowej, Karty Lunch Pass, Program Kafeteryjny MyBenefit,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Możliwość zdobywania doświadczenia,
  • Ubezpieczenie grupowe PZU.

Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu Manuli Rubber Industries, działającego m.in. w sektorze produkcji części hydraulicznych. Dbamy o to, by zapewnić wszystkim naszym pracownikom najlepsze możliwe warunki pracy, stabilne zatrudnienie i możliwości rozwoju.

Pracownik Produkcyjny, Brzezińska 50, Mysłowice