Logo Pracuj.pl

Pracownik produkcyjny

EWC Sp. z o.o.O firmie

  • Norwegia
    zagranica
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Rekrutujemy dla

Agencja Pracy EWC dla swojego Klienta w Norwegii, poszukuje doświadczonych pracowników na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • prace produkcyjne / sezonowe na terenie Norwegii

Wymagania pracodawcy

  • duża motywacja do pracy
  • chęć wyjazdu zagranicę

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie na norweskich warunkach
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności związanych z uzyskaniem pozwolenia na pracę
  • pomoc konsultanta
  • zakwaterowanie

EWC to certyfikowana agencja zatrudniającą pracowników z Europy Wschodniej. Cechuje nas elastyczność, dlatego bezbłędnie spełniamy oczekiwania najbardziej wymagającego klienta, wszystko zgodnie z panującymi trendami na rynku pracy. Zapewniamy wsparcie i wysoką jakość oferowanych usług. Naszym celem jest fachowa i rzetelna obsługa.

Pracownik produkcyjny, Norwegia