Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcyjny

Kiel-Pak Więcek Ewa, Więcek Tadeusz Sp. J.

  • Nowiny (pow. kielecki)

    Nowiny (pow. kielecki), świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 19 godzin temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn do produkcji opakowań

  • praca przy maszynie w ruchu (obsługa, przezbrajanie, konserwacja)

  • odbiór opakowań i kontrola jakości wyrobu

  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej zgodnie z wewnętrznymi procedurami firmy

Nasze wymagania

  • umiejętności techniczne (elektryczne, mechaniczne)

  • wykrywanie usterek, zgłaszanie ich lub dokonywanie samodzielnych napraw i prac konserwacyjnych

  • dyspozycyjność do pracy trzyzmianowej,

  • komunikatywność, sumienność, dobra organizacja pracy

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na produkcji

To oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę

  • wsparcie doświadczonego pracownika na czas przyuczenia na produkcji

  • system motywacyjno-premiowy

  • nowoczesny park maszynowy