Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcyjny - obsługa maszyn produkcyjnych

KORAD KORNACKI sp.j.

4 0005 000 brutto / mies.
  • Zwycięska 21, Radzymin
    Radzymin, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Zwycięska 21

Radzymin

Twój zakres obowiązków

  • Zbieranie, pakowanie oraz paletowanie wyrobów gotowych.

  • Kontrola jakości produktów.

  • Przygotowywanie oraz uzupełnianie materiałów produkcyjnych.

  • Podstawowa obsługa maszyn produkcyjnych (szkolenie na miejscu) oraz peryferyjnych.

  • Utrzymywanie porządku w miejscu pracy.

Nasze wymagania

  • Umiejętność pracy samodzielnej jak również zespołowej.

  • Umiejętność organizacji pracy.

  • Mile widziane doświadczenie jako operator maszyn.

To oferujemy

  • Praca w systemie 3-zmianowym.

  • Umowa o pracę.

  • Dodatek zmianowy.

  • Wysokie stawki za nadgodziny.

O nas

Zakład produkcyjny, przetwórstwo tworzyw sztucznych.

Produkcja doniczek plastikowych.