Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcyjny

Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o.O firmie

Laboratorium Galenowe Olsztyn Sp. z o.o.

Spółdzielcza 25a

Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • obsługa specjalistycznych maszyn,

  • uzupełnianie dokumentacji,

  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy,

  • zachowanie najwyższej jakości wytwarzania produktów farmaceutycznych.

Nasze wymagania

  • gotowość do podjęcia pracy fizycznej,

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie trzech zmian (6-14, 14-22, 22-6) lub 12-nasto godzinnym (6-18, 18-6),

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznej.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • dodatek za pracę w porze nocnej (5zł brutto/h),

  • dodatek za pracę w systemie 12 godzinnym,

  • płatne szkolenie wprowadzające,

  • możliwość rozwoju,

  • kartę Fit-profit,

  • wczasy pod gruszą,

  • paczki dla dzieci na święta.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Producent z sektora produkcji kontraktowej, poszukuje do swojego zakładu produkcyjnego w Dywitach osoby do działu Rozwoju Produktu i Technologii na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy