Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcyjny - Operator maszyn

Starsprings PolandO firmie

  • Sady (pow. poznański)

    Sady (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn produkcyjnych do produkcji formatek sprężynowych zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami firmy,

  • nadzorowanie i kontrolowanie pracy maszyny produkcyjnej oraz wstępna kontrola jakościowa produkowanego asortymentu,

  • wykonywanie powierzonych zadań zgodnie z obowiązującymi w zakładzie produkcyjnym zasadami BHP.

Nasze wymagania

  • samodzielność i dobra organizacja pracy,

  • umiejętności manualne,

  • zaangażowanie w wykonywane czynności,

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,

  • komunikatywność i chęć rozwoju osobistego.

To oferujemy

  • pracę w szwedzkiej firmie działającej na międzynarodowych rynkach,

  • zatrudnienie bezpośrednio przez firmę na podstawie umowy o pracę,

  • szkolenie adaptacyjne, pozwalające na stopniowe wdrożenie,

  • możliwość rozwoju osobistego popartego szkoleniami w zakresie powierzonego stanowiska,

  • wynagrodzenie w oparciu o stałą podstawę i atrakcyjny system premiowy,

  • socjalny pakiet benefitów, m.in. opieka prywatna medyczna,

  • długofalową współpracą,

  • miłą atmosferę w środowisku pracy.