Oferta pracy

Pracownik Produkcyjny - Operator Maszyn

Sonac Uśnice Sp. z o.o.

  • Uśnice (pow. sztumski)

    Uśnice (pow. sztumski), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • obsługa oraz monitorowanie pracy urządzeń produkcyjnych,

  • wytwarzanie produktu zgodnie z zaleceniami i bieżąca kontrola jakości,

  • odpowiedzialność za bezpieczeństwo w miejscu pracy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe/branżowe,

  • obsługa komputera (MS Office),

  • precyzyjność oraz dokładność w działaniu,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w grupie,

  • gotowość do pracy w trybie zmianowym ciągłym (12-tki).

Mile widziane

  • prawo jazdy kat. B.,

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych,

  • uprawnienia SEP E1,

  • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej.

To oferujemy

  • odpowiedzialną pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie z kapitałem zagranicznym,

  • zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • pikniki rodzinne

  • bonus świąteczny

  • dofinasowanie dojazdów do pracy - karta paliwowa

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zapoznaj się z Informacją o ochronie prywatności w Darling Ingredients dla kandydatów, znajdującą się na stronie:

Sonac Uśnice Sp. z o.o., część amerykańskiego koncernu Darling Ingredients Inc., produkuje w nowoczesnych zakładach wysokiej jakości składniki do karmy dla zwierząt i ryb.

Przewiń do profilu firmy