Logo Pracuj.pl

Pracownik produkcyjny

Aluprof SAO firmie

  • Opole
    Opole, opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:
    tak
  • Godziny pracy:
    możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + dodatek zmianowy + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie w procesie obróbki profili aluminiowych (m.in. proces lakierowania, zagniatania);
  • przygotowanie materiału do obróbki;
  • obsługa maszyn i urządzeń;
  • kontrola jakości materiału;
  • odpowiednie oznakowanie materiału;
  • właściwa i terminowa realizacja zadań.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku nie jest wymagane;
  • staranność i dokładność w działaniu;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Mile widziane

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych/suwnic lub gotowość do ich zdobycia wewnątrz firmy.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • atrakcyjny system wynagradzania;
  • prywatną opiekę medyczną dla pracowników i członków rodzin;
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie;
  • kartę MultiSport;
  • pakiet świadczeń socjalnych (wysokie premie świąteczne, dofinansowanie wypoczynku, kolonie i obozy dla dzieci, prezenty dla pracowników obchodzących jubileusz zatrudnienia, prezenty świąteczne dla dzieci pracowników);
  • premię frekwencyjną;
  • dodatek stażowy;
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia, uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów oraz dostęp do wiedzy eksperckiej lidera w swojej branży;
  • pracę w międzynarodowym środowisku;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z firmą Aluprof;
  • atrakcyjny system wynagradzania, w tym m.in. dodatek za pracę w ww. systemach zmianowych;
  • dodatki za pracę w godzinach nocnych i nadgodzinach wyższe niż określone w Kodeksie Pracy;
  • dodatek za pracę w nadgodzinach w święta;
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia dające m.in. możliwość uzyskania uprawnień;
  • bezpłatny parking pracowniczy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z dopiskiem: 23/2022

ALUPROF S.A należy do Grupy Kapitałowej Grupa Kęty S.A. Jesteśmy jednym z wiodących producentów systemów aluminiowych w Europie. Zatrudniamy prawie 3000 pracowników i posiadamy swoje oddziały w wielu krajach Europy, a także w Stanach Zjednoczonych. W Polsce zakłady Aluprof S.A. zlokalizowane są w Bielsku-Białej, Opolu, Goleszowie, Ogrodzonej i Złotowie. W 2018 roku uzyskaliśmy 32 miejsce na liście 100 najlepszych Pracodawców Rzeczpospolitej. W 2020 roku otrzymaliśmy wyróżnienie Orzeł Rzeczpospolitej w kategorii Rozwój Zatrudnienia oraz Certyfikat Best Quality Employer 2020. W ostatnich dwóch latach został nam przyznany Certyfikat Solidnego Pracodawcy Roku 2020 oraz 2021. Jako pracodawca dbający o doświadczenia rekrutacyjne kandydatów, należymy do Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji.

Aktualne oferty pracodawcy
23/2022

Pracownik produkcyjny, Opole