Ta oferta pracy jest nieaktualna od 123 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Produkcyjny - Pakowacz

  • Czeladź, śląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 16.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy liderem rynkowym w skali globalnej i ekspertem w produkcji opakowań. Mając to na względzie HUHTAMAKI FOODSERVICE POLAND Sp. z o.o. konsekwentnie prezentuje szeroką gamę naczyń i opakowań charakteryzujących się najwyższą jakością oraz atrakcyjnym wyglądem, po to, aby nasza marka nie tylko wyróżniała się z tłumu, ale była również chętnie wybierana przez konsumentów. Obecnie poszukujemy kandydatów do przyuczenia na stanowisko:

    Miejsce pracy: Czeladź

    Główne obowiązki:

    • Terminowa realizacja zadań produkcyjnych wyznaczonych przez przełożonego.
    • Właściwe pakowanie i znakowanie produktu.
    • Kontrola wizualna pakowanego produktu.
    • Sprawdzanie zgodności produktu z aktualnie obowiązującą specyfikacją.
    • Obsługiwanie środków transportu ręcznego.
    • Dbanie o czystość obsługiwanego odcinka linii produkcyjnej.

    Wymagania:

    • Zdolności manualne.
    • Umiejętność pracy w grupie.
    • Chęć do pracy.
    • Dokładność i sumienność.

    Oferujemy:

    • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej.
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Pakiet świadczeń socjalnych.
    • Możliwość rozwoju w ramach struktur firmy.
    • Pracę w systemie 3-zmianowym lub 4B.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, iż

    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Huhtamaki Foodservice Sp. zo.o.. z siedzibą przy ul. Handlowej 20, w Czeladzi (kod pocztowy: 41-253), Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. zo.o., ul. Bojkowska 61A, 44-100 Gliwice
    2. Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesów rekrutacji,
    3. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,