Logo Pracuj.pl

Pracownik Produkcyjny

Puratos Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:
    tak
  • Dni pracy:
    Zgodnie z grafikiem (soboty i niedziele - 4 brygady)
  • Godziny pracy:
    możliwe nadgodziny, 3 zmiany: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00 lub 4 brygady: 6:00-18:00, 18:00-6:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Czynny udział w procesie produkcyjnym
  • Przygotowywanie towarów do wysyłki
  • Pakowanie wyrobu gotowego
  • Bieżąca kontrola jakości produktów
  • Realizacja planu produkcyjnego
  • Przestrzeganie procedur

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy na 3 zmiany oraz w systemie 4-brygadowym
  • Gotowość do pracy z ciężarami do 25kg jednorazowo
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • Książeczka sanitarno – epidemiologiczna lub chęć jej wyrobienia

Mile widziane

  • Umiejętność jazdy na wózkach widłowych (uprawnienia UDT)

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Atrakcyjny system rozliczania nadgodzin (3 doba dodatek 100%)
  • Dodatkowe premie miesięczne oraz premię roczną
  • Finansowane dla pracowników pakiety medyczne oraz ubezpieczeniowe
  • Dofinansowane pakiety sportowe
  • Stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w firmie o ponad 100 letniej tradycji
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • Dostęp do firmowych wypieków

Etapy rekrutacji

1

Telefoniczny wywiad z działem personalnym

2

Test praktyczny z Liderem Produkcji

3

Rozmowa z managerem zatrudniającym

Puratos Polska Sp. z o.o.

Puratos opracowuje, produkuje i dystrybuuje na całym świecie komponenty dla piekarzy, cukierników i producentów czekolad. Jesteśmy firmą globalną, słynącą z innowacji. Zatrudniamy ponad 9000 pracowników w ponad 100 krajach. Nie ustajemy w dążeniach do ciągłego rozwoju, dzięki czemu umacniamy swój wizerunek lidera rynku. To wszystko,

w połączeniu ze szczerym zaangażowaniem naszych pracowników i partnerów, sprawia, że praca w Puratos jest wyjątkowym doświadczeniem.

W związku z dynamicznym rozwojem, budujemy stabilny i zaangażowany zespół. Chcemy być partnerem dla naszych pracowników i poszukujemy godnych zaufania współpracowników. Proces rekrutacji składa się z dwóch etapów - rozmowa telefoniczna lub online + testy praktyczne w firmie. Zapraszamy :)

Pracownik Produkcyjny, Poznań