Oferta pracy

Pracownik Produkcyjny

Fabryka Okuć Kuczyński Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Poznań, ul. Nowina 14 62-081, Tarnowo Podgórne (pow. poznański)

  • Ogłoszenie wygasło rok temu
  • Pracownik fizyczny

Fabryka Okuć Kuczyński Sp. Z.o.o. Sp.k. istnieje od 1977 roku to firma produkcyjna z ponad 40-letnim doświadczeniem w branzy obróbki metali. Firma posiada własny park maszynowy wraz z linią Galwaniczną CNC do nakładania powłok galwanicznych. Fabryka Okuć Kuczyński oferuje chromowane elementy metalowe do mebli oraz wyposażenie dla hoteli.

www.jerzykuczynski.pl

W związku z dynamicznym rozwojem naszej fabryki poszukujemy ambitnych, utalentowanych osób które dołączyłyby do naszego zespołu na stanowisko:

Zadania:

  • Obsługa maszyn (lasera, giętarka CNC, prasa krawędziowa)
  • Kontrolowanie jakości wykonywanych elementów
  • Utrzymanie maszyn i stanowiska w czystości

Zakres naszych oczekiwań:

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie i kreatywność
  • Dyspozycyjność
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju
  • Premie za osiągane wyniki
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia i kursy
  • Pracę w gronie doświadczonych specjalistów
  • Bardzo dobre warunki socjalne
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Mozliwość przystąpienia do pakietu medycznego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez "Fabrykę Okuć Kuczyński" Sp. z o. o. Sp. k. z siedzibą w Baranowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
Informujemy, że Administratorem danych jest "Fabryka Okuć Kuczyński" Sp. z o. o. Sp. k.  z siedzibą w Baranowie przy ul. Nowian 14. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy