Ta oferta pracy jest nieaktualna od 190 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Produkcyjny

  • Poznań, Plewiska (pow. poznański), wielkopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 12.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    PRACOWNIK PRODUKCYJNY
    Miejsce pracy: Poznań (okolice), Plewiska (pow. poznański)

    Zakres obowiązków:

    • tapicerowanie krzeseł, foteli oraz sof
    • wyklejanie materiałów
    • obsługa maszyn/narzędzi tapicerskich
    • dbanie o porządek na stanowisku pracy

    Wymagania:

    • sprawność manualna i fizyczna
    • dobra organizacja pracy, dokładność, samodzielność oraz nastawienie na naukę
    • doświadczenie w tapicerstwie, stolarstwie lub w podobnym zawodzie będzie atutem

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
    • konkurencyjne wynagrodzenie
    • możliwość zdobycia doświadczenia
    • przyjazne środowisko pracy w nowoczesnej fabryce
    • osobom niewykwalifikowanym, ale gotowym na zmiany, zapewniamy naukę zawodu w Wewnętrznej Akademii Tapicerskiej
    • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
    • darmowe lekcje języka angielskiego po okresie próbnym (dla chętnych)
    • dodatkowe profity m.in. bony świąteczne, świąteczne loterie, darmowe szczepienia przeciwko grypie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV drogą mailową z pisemną zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych) za pomocą przycisku Aplikuj, w tytule maila podając nazwę stanowiska.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Trio Line Polska sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Trio Line Polska sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.