Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Produkcyjny

  • Jasin (pow. poznański), Swarzędz, Poznań, wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-03-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Radaway jest dynamicznie rozwijającą się firmą produkującą kabiny prysznicowe, odnoszącą sukcesy na krajowym i światowym rynku. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

    Oferujemy:

    • umowę o pracę (możliwość zatrudnienia na umowę na czas  nieokreślony po 6 miesiącach pracy),
    • pełne wdrożenie do pracy na zajmowanym stanowisku,
    • praca zmianowa 6:00-14:00 i 14:00-22:00,
    • szeroki pakiet benefitów (premia świąteczna, wczasy pod gruszą, dofinansowanie dojazdów, kartę multisport, dofinansowanie do pobytu dziecka w żłobku lub przedszkolu, dofinansowanie wyprawki szkolnej dla dzieci).

    Wymagania:

    • zaangażowania i odpowiedzialność za powierzone zadania,
    • dobra organizacja pracy,
    • dokładność i sumienność.

    Obowiązki:

    • obsługa maszyn produkcyjnych,
    • montaż kabin prysznicowych,
    • dbałość o prawidłowy obrót towarów w hali produkcyjnej,
    • utrzymywanie porządku na hali produkcyjnej,
    • wykonywanie zadań zgodnie z dokumentacją i wytycznymi przełożonego.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV.