Logo Pracuj.pl

Pracownik Produkcyjny

Malta-DecorO firmie

  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Malta-Decor

Wołkowyska 32

Nowe Miasto

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn produkcyjnych;
  • Przygotowanie surowca do produkcji papieru;
  • Dbałość o utrzymanie czystości na stanowisku pracy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne;
  • Znajomość obsługi komputera;
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
  • Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym.

Mile widziane

  • Uprawnienia UDT do obsługi urządzeń transportu bliskiego.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej korporacji będącej liderem w swojej branży;
  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych;
  • Opiekę mentora podczas procesu onboardingu;
  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych;
  • Program poleceń pracowniczych;
  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

Jesteśmy wiodącym producentem płyt drewnopochodnych z 125-letnią historią sukcesu, posiadającym ponad 50 zakładów na całym świecie. Jako biznes stawiamy na ciągły rozwój i obecnie realizujemy nowe projekty w obszarze produkcji, logistyki i sprzedaży. Naszym celem jest dalsza ekspansja zarówno rynku krajowego, jak i eksportowego, poprzez oferowanie najnowszych osiągnięć w portfolio produktowym. Dlatego poszukujemy kompetentnych menedżerów i specjalistów, których cechuje pasja i ambicja w dążeniu do osiągania założonych celów.

Aktualne oferty pracodawcy
Nr referencyjny: PPMA/062023

Pracownik Produkcyjny, Wołkowyska 32, Nowe Miasto, Poznań