Pracownik Produkcyjny (Praca dla Kobiet i Mężczyzn)

Puratos Polska Sp. z o.o.

  • Żniwna 2, Kostrzyn
    Kostrzyn, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:Zgodnie z grafikiem (soboty i niedziele - 4 brygady)
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny, 3 zmiany: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00 lub 4 brygady: 6:00-18:00, 18:00-6:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Żniwna 2

Kostrzyn

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Pakowanie wyrobu gotowego

  • Przygotowywanie towarów do wysyłki

  • Bieżąca kontrola jakości produktów

  • Realizacja planu produkcyjnego

  • Przestrzeganie procedur i realizacja zadań zgodnie z harmonogramem produkcyjnym

  • Dbanie o stan i porządek obszaru pracy

Nasze wymagania

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku min. 1 rok

  • Gotowość do pracy na 3 zmiany lub w systemie 4-brygadowym

  • Książeczka sanitarno–epidemiologiczna lub chęć jej wyrobienia

Mile widziane

  • Umiejętność jazdy na wózkach widłowych (uprawnienia UDT)

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki finansowe dopasowane do zakresu odpowiedzialności

  • Atrakcyjny system rozliczania nadgodzin (3 doba dodatek 100%)

  • Dodatkowe premie miesięczne

  • Finansowane dla pracowników pakiety medyczne oraz ubezpieczeniowe

  • Dofinansowane pakiety sportowe

  • Stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w firmie o ponad 100 letniej tradycji

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • Dostęp do firmowych wypieków

Zapraszamy!

W związku z dynamicznym rozwojem, budujemy stabilny i zaangażowany zespół. Chcemy być partnerem dla naszych pracowników i poszukujemy godnych zaufania współpracowników. Otwieramy nowe stanowiska produkcyjne zarówno dla Kobiet jak i Mężczyzn. Proces rekrutacji składa się z dwóch etapów - rozmowa telefoniczna lub online + testy praktyczne w firmie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Puratos jest globalną firmą oferującą innowacyjne produkty oraz wiedzę ekspercką dla rzemiosła, przemysłu, sieci handlowych w branży piekarniczej, cukierniczej i produkcji wyrobów czekoladowych. Zatrudniamy ponad 10.000 osób w ponad 100 krajach. Razem pracujemy nad poprawą jakości życia ludzi i ochrony planety i to sprawia, że praca w Puratos jest wyjątkowa.

Przewiń do profilu firmy