Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcyjny - produkcja Rolet i Bram

RoletyAlu Piotr KalaO firmie

  • Sienkiewicza 117
    Bobrowniki (pow. będziński), śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

RoletyAlu Piotr Kala

Sienkiewicza 117

Bobrowniki (pow. będziński)

Firma RoletyAlu z Bobrownik, działająca w branży budowlanej (Rolety,Bramy,Okna,Drzwi,Żaluzje,Markizy..) w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcyjny, Obsługa maszyny - praca na produkcji
Rolet i Bram

Dokładne miejsce pracy: 42-583 Bobrowniki/ koło Będzina, woj. Śląskie

Zadania:

-obsługa maszyn

-realizacja planów produkcyjnych

-składanie i kontrola produktu

-pakowanie produktu i przygotowanie do wysyłki

Od kandydatów oczekujemy:

-sumienności i dokładności w wykonywaniu swoich obowiązków

-wytrwałości i konsekwencji w działaniu

-umiejętności koordynacji powierzonych zadań

Mile widziane:

-umiejętność obsługi prostych narzędzi typu: wiertarka, wkrętarka

-doświadczenie w podobnej branży

Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV

Oferujemy:

-praca w systemie 1-zmianowym

-szkolenia stanowiskowe

-stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

-premię wydajnościową

Ogłoszenie archiwalne