Logo Pracuj.pl

SalMar ASO firmie

87,00–98,00
brutto / godz.
  • Frøya , Norwegia
    zagranica
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 40
  • rekrutacja zdalna
  • Робота для іноземців
    без польської
  • Praca zmianowa:
    tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia świąteczna + dodatek zmianowy + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Praca jako pracownik produkcji będzie się składać z różnych zadań związanych z hodowlą i przetwarzaniem łososia, w tym ręcznym cięciem, pakowaniem, przygotowywaniem, sortowaniem oraz podobnymi zadaniami.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w produkcji łososia lub innej produkcji żywności to zaleta, ale nie konieczność
  • Dobre umiejętności komunikacyjne. Wymagany jest język angielski.
  • Dobre umiejętności współpracy
  • Zaświadczenie o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego
  • Niezawodny i punktualny
  • Wysoka etyka pracy
  • Elastyczny
  • Odpowiedzialny
  • Pozytywne nastawienie

To oferujemy

  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia oparte o norweską umowę o prace
  • Dobre środowisko pracy w rozwijającej się firmie
  • Dobre systemy emerytalne i ubezpieczeniowe
  • Możliwość awansu
  • Wysokie zarobki

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • siłownia w biurze
  • firmowa drużyna sportowa
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • paczki świąteczne
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • Wyżywienie w czasie pracy

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim ze zdjęciem za pomocą przycisku APLIKUJ.

SalMar to jeden z największych i najbardziej wydajnych producentów łososia hodowlanego na świecie. Od momentu powstania w 1991 roku SalMar rozwinął się w pionowo zintegrowane przedsiębiorstwo akwakultury, którego produkcja rozciąga się od ikry po sprzedaż gotowych produktów. SalMar prowadzidziałalność w zakresie zbiorów i przetwórstwa rybnego lokalnie w Norwegii z główną siedzibą na Frøya w Trøndelag.

Naszym celem jest zostać najlepszym na świecie producentem łososia hodowlanego i zawsze szukamy bardziej zmotywowanych pracowników, którzy chcą dołączyć do zwycięskiej drużyny! W tym momencie poszukujemy kolejnych kandydatów na stanowisko „pracownika produkcji” w fabryce rybnej InnovaMar na Frøya . Jeśli potrafisz pracować w zespole, jesteś wydajnym w swojej pracy i kierujesz się dobrymi wynikami, zachęcamy do aplikowania.

Pracownik Produkcyjny - Przetwórstwo Rybne, Frøya , Norwegia