Oferta pracy

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Produkcyjny - Przetwórstwo Rybne

SalMar AS

91,00183,00 brutto / godz.
  • Frøya , Norwegia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 40
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Робота для іноземців
    без польської
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia świąteczna + dodatek zmianowy + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Praca jako pracownik produkcji będzie się składać z różnych zadań związanych z hodowlą i przetwarzaniem łososia, w tym ręcznym cięciem, pakowaniem, przygotowywaniem, sortowaniem oraz podobnymi zadaniami.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w produkcji łososia lub innej produkcji żywności to zaleta, ale nie konieczność

  • Dobre umiejętności komunikacyjne. Wymagany jest język angielski.

  • Dobre umiejętności współpracy

  • Zaświadczenie o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego

  • Niezawodny i punktualny

  • Wysoka etyka pracy

  • Elastyczny

  • Odpowiedzialny

  • Pozytywne nastawienie

To oferujemy

  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia oparte o norweską umowę o prace

  • Dobre środowisko pracy w rozwijającej się firmie

  • Dobre systemy emerytalne i ubezpieczeniowe

  • Możliwość awansu

  • Wysokie zarobki (stawka godzinowa od 199 Nok)

  • Dodatek 20% w godzinach popołudniowych

  • Nadgodziny płatne 50% i 100%

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • Wyżywienie w czasie pracy

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim ze zdjęciem za pomocą przycisku APLIKUJ.

SalMar AS

SalMar to jeden z największych i najbardziej wydajnych producentów łososia hodowlanego na świecie. Od momentu powstania w 1991 roku SalMar rozwinął się w pionowo zintegrowane przedsiębiorstwo akwakultury, którego produkcja rozciąga się od ikry po sprzedaż gotowych produktów. SalMar prowadzidziałalność w zakresie zbiorów i przetwórstwa rybnego lokalnie w Norwegii z główną siedzibą na Frøya w Trøndelag.

Naszym celem jest zostać najlepszym na świecie producentem łososia hodowlanego i zawsze szukamy bardziej zmotywowanych pracowników, którzy chcą dołączyć do zwycięskiej drużyny! W tym momencie poszukujemy kolejnych kandydatów na stanowisko „pracownika produkcji” w fabryce rybnej InnovaMar na Frøya . Jeśli potrafisz pracować w zespole, jesteś wydajnym w swojej pracy i kierujesz się dobrymi wynikami, zachęcamy do aplikowania.

Przewiń do profilu firmy