Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcyjny

HOSTEN Sp. z o. o.

Biznesowa 31

Planty

Radom

Twój zakres obowiązków

  • Praca w działach: wtryskarki, ekstrudery, okleiniarka, roll formery, lakiernia proszkowa

  • Pomoc w zadaniach produkcyjnych operatorowi maszyny

  • Przygotowania surowca do produkcji

  • Bieżąca kontrola jakości wytwarzanych elementów

  • Odbieranie i układanie towaru

  • Dbanie o czystość powierzonej maszyny

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy 3 zmianowej

  • Zainteresowanie dłuższą współpracą

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Stabilna praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Przyuczenie do pracy, prosty zakres obowiązków

  • Praca w miłej atmosferze

  • Benefity

  • parking dla pracowników

Hosten to producent najwyższej jakości profili oraz systemów osłonowych z PVC i aluminium o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim. To przedsiębiorstwo tworzone i zarządzane przez ludzi z pasją. Efektem tej pasji jest gama doskonałych produktów i niezwykle dynamiczny rozwój firmy.

Przewiń do profilu firmy