Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcyjny

WODPOL - BUD sp. z o.o.

  • Weteranów 116, Radzymin
    Radzymin, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Weteranów 116

Radzymin

Twój zakres obowiązków

Praca przy formach prefabrykatów betonowych - zbiorniki retencyjne/płyty torowe.

(udział w procesie produkcyjnym - rozkręcenie formy, wyjęcie elementów, czyszczenie formy oraz jej skręcenie + wszystko co niezbędne do wyprodukowania danego elementu)

Nasze wymagania

  • sumienność

  • rzetelność

To oferujemy

Wszystko niezbędne do wykonywania pracy oraz dobrą atmosferę

O nas

Firma Wodpolbud dostarcza swoje elementy między innymi do Tramwajów Warszawskich, Szczecińskich, MPK Poznań - można zobaczyć nasze produkty między innymi na przystankach.