Pracownik Produkcyjny - Rozbiór Drobiu

REMIX M. i M. Zając s.c.
  • Otwock, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 2017-01-11 do końca 4 dni

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

REMIX M. i M Zając s.c. zajmuje się dystrybucja oraz rozbiorem tuszek drobiowych. Jesteśmy prężną i szybko rozwijającą się firmy z długoletnim doświadczeniem.

Miejsce pracy: Otwock
Region: mazowieckie

Obowiązki:

  • Rozbiór i trybowanie elementów z kurczaka i indyka

Oczekiwania:

  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznym
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie w zawodzie (Możliwość wyszkolenia do zawodu od podstaw)

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie po 3 miesięcznym okresie próbnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + Premię
  • Niezbędne materiały i narzędzia do wykonywania pracy
  • Możliwość przyuczenia do zawodu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się