Ta oferta pracy jest nieaktualna od 454 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Produkcyjny - Rozbiór Drobiu

  • Otwock, mazowieckie
  • Pracownik fizyczny
  • 11.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    REMIX M. i M. Zając s.c.

    REMIX M. i M Zając s.c. zajmuje się dystrybucja oraz rozbiorem tuszek drobiowych. Jesteśmy prężną i szybko rozwijającą się firmy z długoletnim doświadczeniem.

    Miejsce pracy: Otwock
    Region: mazowieckie

    Obowiązki:

    • Rozbiór i trybowanie elementów z kurczaka i indyka

    Oczekiwania:

    • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznym
    • Bardzo dobra organizacja pracy
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • Mile widziane doświadczenie w zawodzie (Możliwość wyszkolenia do zawodu od podstaw)

    Oferujemy:

    • Stałe zatrudnienie po 3 miesięcznym okresie próbnym
    • Atrakcyjne wynagrodzenie + Premię
    • Niezbędne materiały i narzędzia do wykonywania pracy
    • Możliwość przyuczenia do zawodu.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.