Ta oferta pracy jest nieaktualna od 170 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Produkcyjny

  • Siemianowice Śląskie, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-12-28

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Aktualnie poszukujemy:

    Nr ref.: PP/2018
    Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie

    O NAS

    PACCOR® jest dostawcą zrównoważonych rozwiązań w zakresie opakowań z tworzyw sztucznych dla rynku konsumenckiego, gastronomicznego, spożywczego i niespożywczego. Dziesięciolecia naszych doświadczeń pozwalają nam na wprowadzanie innowacji w działaniach i tworzenie produktów dostosowanych do potrzeb Klienta, dzięki czemu plasujemy się w czołówce producentów opakowań w Europie.
    • 18 zakładów produkcyjnych
    • 2 biura sprzedaży
    • Obecność w 12 krajach
    • 3 500 pracowników

    Główne zadania:

    • W początkowej fazie zatrudnienia pakowanie produktów przy linii produkcyjnej,
    • Docelowo, po zakończeniu procesu szkolenia TWI - samodzielna obsługa maszyn produkcyjnych,
    • Dbałość o jakość produkowanego i pakowanego wyrobu.

    Wymagania:

    • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym,
    • Mile widziana książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych,
    • Zdolności manualne, umiejętność pracy w grupie,
    • Zaangażowanie i chęć rozwoju.

    oferujemy:

    • umowę o pracę
    • system płatnych poleceń
    • kartę multisport
    • nielimitowany dostęp do kawy i herbaty
    • miejsce parkingowe dla każdego pracownika
    • okolicznościowe świadczenia pieniężne w okresie świąt i wakacji
    • piknik rodzinny raz w roku
    • ubezpieczenie na życie PZU
    • dodatek za system czterobrygadowy – 16% płacy zasadniczej
    • programy szkoleniowe
    • owocowe środy
    • zdrowa rybka – dodatkowy system premiowania braku absencji
    • bilety do kina
    • pakiet medyczny

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119z4.05.2016, str.1), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PACCOR POLSKA SP. Z O.O. 41-100 Siemianowice Śl, ul. Budowlana 6, w celach związanych z organizacją aktualnych oraz przyszłych rekrutacji dla pracowników i współpracowników (tj. zatrudnienie w innej formie prawnej niż umowa o pracę) administratora.
    Jednocześnie, przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, usuwania lub wycofania niniejszej zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie.