Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik Produkcyjny

GOOD FOOD PRODUCTS SP Z O OO firmie

  • Skórzewo (pow. poznański), wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma GOOD FOOD PRODUCTS Sp. z o. o.
Czołowy producent wafli ryżowych w Polsce szuka kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Skórzewo k. Poznania (15 min. od stadionu przy ul. Bułgarskiej) dojazd autobusem MPK linii nr 177 (strefa A)

OPIS STANOWISKA:

  • Urozmaicone zadania przy linii produkcyjnej (zmiana zadań co godzinę )
  • Pakowanie produktu gotowego
  • Dbanie o jakość wyrobu gotowego
  • Praca w pozycji siedzącej na zmianę z pracą stojącą

WYMAGANIA:

  • Praca na produkcji lub w dziale okołoprodukcyjnym
  • Dyspozycyjność oraz chęci do pracy
  • Zdolności manualne
  • Sumienność i zaangażowanie
  • Posiadanie książeczki zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęci jej wyrobienia

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę (po okresie próbnym, umowa od razu na dwa lata)
  • Wynagrodzenie 3100zł - 3500zł brutto + dodatek nocny
  • Wolne weekendy (praca od pon. do pt. w systemie 3-zmianowym)
  • Dla chętnych możliwość pracy w weekendy (dodatkowo płatne)
  • BENEFITY:
  • pakiet medyczny LUXMED
  • karta sportowa Multisport,
  • ubezpieczenie na życie PZU,
  • ZFŚS dla Ciebie i rodziny
  • Darmowe porady prawne i pomoc pieniężna w trudnych sytuacjach życiowych
  • Bony świąteczne, prezenty dla dzieci
  • Wyjazdy integracyjne
  • Przyjazna atmosfera (wszyscy mówimy sobie po imieniu)
  • Profesjonalny program wdrożenia do pracy z dedykowanym opiekunem
DOŁĄCZ DO NASZEJ RYŻOWEJ EKIPY! :)
Prosimy o dopisanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym danych zawartych w przekazanym CV, w celu rekrutacji prowadzonej przez Good Food Products Sp. z o. o. w ramach rekrutacji na stanowisko: Pracownik produkcyjny

Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania powierzonych danych osobowych znajdują się na stronie http://www.goodfood.pl/kariera/Oferty%20pracy

Ogłoszenie archiwalne