Pracownik produkcyjny- Sortowacz/Pakowacz

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Niedźwiedź (pow. krakowski)

    Niedźwiedź (pow. krakowski), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6-14 14-22 22-6
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + dodatek zmianowy

Rekrutujemy dla

Naszego Klienta, lidera w branży przekąsek, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pakowacza.

Twój zakres obowiązków

  • Pakowanie paczek z przekąskami do kartonów,

  • Dbałość o zamówienia,

  • Wszelkiego rodzaju proste prace pomocnicze i porządkowe przy produkcji

Wymagania pracodawcy

  • Posiadanie aktualnej książeczki do celów sanitarno- epidemiologicznych,

  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na produkcji

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

  • Wynagrodzenie podstawa+ premia + dodatki

  • Praca na pełny etat

  • Odzież ochronną

  • Pełne wdrożenie oraz przeszkolenie do wykonywanych czynności .

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przewiń do profilu firmy