Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik produkcyjny - sortowanie łożysk

igus Sp. z o.o.

  • Kolonia, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie maszyn do formowania wtryskowego w celu zapewnienia płynności produkcji

  • Usuwanie drobnych usterek

  • Zgłaszanie poważniejszych usterek ustawiaczom i kierownictwu zmiany

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na produkcji

  • Gotowość do pracy 3-zmianowej (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00)

  • Dostępność od zaraz

  • Uczciwość

  • Odpowiedzialność

To oferujemy

- Zatrudnienie w fabryce w Kolonii na okres 3 miesięcy z wynagrodzeniem:

• 11,64€ za godzinę na wczesnej zmianie (06:00 - 14:00)

• 12,66€ za godzinę na późnej zmianie (14:00 - 22:00)

• 14,70€ za godzinę na nocnej zmianie (22:00 - 06:00)

- Nocleg w hotelu jednoosobowym z łazienką

- Wyżywienie w pracy

- Możliwość rozwoju doświadczenia zawodowego i nauki standardów pracy w niemieckiej fabryce

igus® jest światowym liderem w produkcji systemów zasilania, przewodów elektrycznych, konfekcjonowanych przewodów oraz łożysk. Dostarczamy nasze produkty do branż m.in. samochodowej, energetyki, automatyki przemysłowej, robotyki oraz druku 3D. Firma założona w Niemczech w 1964 roku posiada obecnie 36 filii oraz 3000 pracowników na całym świecie.

Pracowników traktujemy jak nasz największy kapitał i główne źródło sukcesów w Polsce i na świecie.

Przewiń do profilu firmy