Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pracownik produkcyjny

DEKRA Praca

  • Sosnowiec

    Sosnowiec, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, producenta elementów montażowych do paneli fotowoltaicznych, poszukujemy Kandydatów do pracy sezonowej na stanowisko: Pracownik produkcji.

Twój zakres obowiązków

  • sortowanie małych części aluminiowych i ich pakowanie;

  • łączenie i skręcanie śrub aluminiowych;

  • montaż elementów metalowych, zgodnie z zamówieniem;

  • dbanie o porządek i czystość w miejscu pracy.

Wymagania pracodawcy

  • dobrze rozwinięte zdolności manualne;

  • chęć do pracy, dokładność oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Pracodawca oferuje

  • wynagrodzenie 19,70 zł brutto za godzinę (zmiany dzienne i nocne);

  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (do 12 godzin na zmianę);

  • pracę na podstawie umowy zlecenia od poniedziałku do soboty.

DEKRA Praca

DEKRA Praca jest spółką należącą do holdingu DEKRA AG - lidera usług personalnych na terenie Europy. Nasza działalność koncentruje się na terenie Polski, pośrednicząc w pozyskiwaniu pracowników i oferując szeroko pojęte usługi z zakresu doradztwa personalnego, stałej rekrutacji i pracy tymczasowej.

DEKRA Praca jest zarejestrowaną Agencją Zatrudnienia. Certyfikat nr 8194

Przewiń do profilu firmy