Logo Pracuj.pl

Pracownik produkcyjny

KNIOCHO firmie

KNIOCH

Szarych Szeregów 14

Środa Wielkopolska

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • ogólne prace produkcyjno-ślusarskie (przy pomocy podstawowych narzędzi ślusarskich: młotek, wiertarka, szlifierka kątowa)
  • szlifowanie detali metalowych
  • bieżąca konserwacja i nadzór nad stanem technicznym narzędzi
  • pakowanie elementów gotowych do wysyłki

Nasze wymagania

  • dyspozycyjności i zaangażowania w wykonywaną pracę
  • gotowości do pracy na III zmiany
  • chęci nawiązania stałej współpracy

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • niezbędne narzędzia pracy
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, karta MULTISPORT)

Pracownik produkcyjny, Szarych Szeregów 14, Środa Wielkopolska