Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcyjny

ERGO-SYSTEM STANISŁAW BŁASZCZYK

4 8006 300 brutto / mies.
  • Łochowska 2B, Sulechów
    Sulechów, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00-14:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + delegacje + nadgodziny

Łochowska 2B

Sulechów

Twój zakres obowiązków

  • Dbałość o bezpieczeństwo pracy swoje oraz zespołu;

  • Gotowość do pracy przy montażu elementów akustycznych;

  • Wykonywanie elementów zabudowy akustycznej zgodnie z wytycznymi przełożonego;

  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu;

  • Dbałość o narzędzia oraz miejsce pracy.

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w branży ślusarskiej;

  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami: szlifierka kątowa, wiertarka, nitownica.

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Zaangażowanie oraz staranność przy wykonywaniu powierzonych zadań.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • Ciekawą prace przy realizacji różnorodnych projektów;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia.

  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę.

  • Wsparcie ze strony kadry zarządzającej.

  • Warunki zatrudnienia i wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Niezbędne narzędzia i odzież roboczą.

Benefity

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Jesteśmy firmą opartą na wieloletnim doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy technicznej i akustycznej oraz czterech kluczowych wartościach: nieustanny rozwój, innowacyjność, bezpieczeństwo, uczciwość. Wszystkie te elementy tworzą solidny fundament naszej firmy oraz pozwalają nam realizować najbardziej wymagające projekty.

Prosimy o przesłanie CV zawierającego zgodę na przetwarzanie danych osobowych poprzez przycisk aplikowania, bądź o kontakt telefoniczny pod numerem +48 607 246 484.

Poszukujemy również osób na stanowiska takie jak:

• Lakiernik proszkowy

• Ślusarz/Spawacz

• Operator maszyn CNC