Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik produkcyjny

PREFAB VERANDA POLSKA SP. Z O.O.

  • Tajęcina (pow. rzeszowski)

    Tajęcina (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • pomoc przy obróbce profili i akcesoriów,

  • pomoc na produkcji w niezbędnym zakresie,

  • przygotowywanie opakowań wysyłkowych

  • przygotowanie materiału do produkcji,

  • transport gotowych konstrukcji i innych elementów składowych na terenie zakładu,

  • przyjmowanie materiałów do magazynu,

  • wydawanie materiałów z magazynu na produkcję,

  • przygotowywanie materiału do lakierni (cięcie, pakowanie).

Nasze wymagania

  • zaangażowanie i orientacja na jakość wykonywanych zadań,

  • umiejętność pracy zespołowej,

  • otwartość na nowe wyzwania i wysoka motywacja do pracy,

  • stan zdrowia umożliwiający pracę na w/w stanowisku,

  • mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku lub doświadczenie w pracy z profilami aluminiowymi.

To oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin oraz konkurencyjne wynagrodzenie,

  • bonus jakościowy,

  • dodatek wakacyjny i świąteczny,

  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej,

  • świeże owoce przez cały tydzień,

  • ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

Prefab Veranda Polska jest producentem ogrodów zimowych, z 30-letnim doświadczeniem w ich projektowaniu i prefabrykacji.

Przewiń do profilu firmy